انتشار مجدد تصاوير نيمه برهنه عروس ملكه خشم دربار انگليس را برانگيخت

25 بهمن 15:38
انتشار تصاوير نيمه‌برهنه «كيت ميدلتون» در يك مجله ايتاليايي خشم و اعتراض خاندان سلطنتي انگليس را برانگيخته است.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روزنامه «ديلي‌تلگراف»، انتشار تصاويري نيمه‌برهنه از «كيت ميدلتون» عروس ملكه انگليس بار ديگر خشم كاخ سلطنتي را برانگيخته است. اين عكس‌ها زماني گرفته شده است كه ميدلتون و همسرش شاهزاده «ويليام» به جزيره‌اي در درياي كارائيب سفر كرده بودند. اين عكس‌ها قرار است روز چهارشنبه در مجله ايتاليايي «چي» منتشر شود.

دو ماه قبل نيز يك مجله فرانسوي به نام «كلوزر» تصاوير عريان «كيت ميدلتون» را منتشر كرده بود. پس از كلوزر چند مجله ديگر اروپايي نيز دست به اين اقدام زدند. انتشار اين تصاوير با واكنش تند دربار انگليس روبرو شد. كاخ سلطنتي انگليس در آن مورد از مجله‌هاي منتشركننده اين تصاوير شكايت كرد و نهايتا انتشار آن‌ها ممنوع شد. مجلاتي هم كه اقدام به انتشار اين تصاوير كرده بودند با جريمه نقدي روبرو شدند.

پيش‌تر هم انتشار عكس‌هاي عريان شاهزاده «هري» نوه ملكه انگليس در جشني در هتلي در لاس‌وگاس به رسوايي براي كاخ سلطنتي بدل شده بود.

خانواده سللطنتي انگليس در واكنش به اقدام اخير مجله ايتاليايي، اعلام كرده است كه اين تصاوير خصوص بوده و انتشار آن‌ها مصداق نقض حريم خصوصي افراد است.

يك سخنگوي دربار انگليس در اين مورد گفته است: از اينكه عكاسان دوك و دوشز (ويليام و كيت) مي‌خواهند تصاوير يك مسافرت خصوصي را در خارج از كشور منتشر كنند، ناراحتيم.

مجله «چي» كه يك نسخه از اين تصاوير را نيز قرار است روي جلد خود منتشر كند، اعلام كرده است كه اين زوج سلطنتي در ويلايي لوكس كه هزينه اجاره آن 22هزار پوند است اقامت دارند.

كيت ميلدلتون در حال حاضر باردار است و قرار است نسل جديد خاندان سلطنت انگليس تا چند ماه آينده متولد شود. همين امر بار ديگر اخبار خصوصي خانواده ملكه انگليس را در مركز توجه قرار داده است.

ارسال نظرات

نظرات شما

نظر شما